Дві українки в призерах на чемпіонаті Європи в Софії

Сергей Шемшученко — 24 листопада 2016, 08:35

У Софії завершився чемпіонат Європи з любительського боксу серед жінок. Українки змогли завоювати у Болгарії 2 нагороди.

Срібло у свою скарбничку поклала Тетяна Коб, яка представляла нашу країну на Олімпійських іграх в Ріо і дійшла там до чвертьфіналу.

У фіналі вагової категорії до 51 кг українка поступилася росіянці Єлєні Савельєвій - 0:3 (37:39, 37:39, 37:39). Для Тетяни це вже друга нагорода на континентальній першості, в 2009-му вона стала чемпіонкою Європи в Миколаєві.

У ваговій категорії до 69 кг бронзову нагороду завоювала Тетяна Петрович, яка в півфіналі поступилася туркені Семі Галіскан (0:3, 35:40, 36:40, 36:40).

У медальному заліку Україна зайняла 6-е місце. Першими стали росіянки (4 золота, 4 бронзи), пише xsport.ua.