Українці побували на подіумі кожного виду молодіжного чемпіонату Європи з шашок

13.08.2016 19:59 294 0

З 1-го по 9-те серпня 2016 року у м. Пінськ (Білорусь) проходив молодіжний чемпіонат Європи з шашок-100.

Змагання відбувалися у трьох видах програми, у кожній з яких спортсмени України відзначилися на п’єдесталі пошани, інформує сайт Спортивного комітету України.

У турнірі з класичної гри здобуток українських шашкістів - дві бронзи. Владислав Мазур став третім серед молоді, тоді як Анастасія Глушко - у кадетів.

Найрезультативнішим на молодіжному ЧЄ-2016 видався виступ українців у змаганнях зі швидкої гри. Наші шашкісти зібрали повний комплект.

Чемпіонкою змагань у юніорах стала Валерія Кришталь. Срібло серед юних надій на рахунку Ксенії Білої. Ще одне срібло нашій збірній приніс Владислав Антонович у турнірі молоді. Бронзова нагорода в активі Василя Пікіняра, яку він виборов також у змаганнях молоді.

З чотирма медалями у командному заліку зі швидкої гри наша збірна стала третьою.

В останньому виді програми - блискавичній грі - українські шашкісти вибороли одну відзнаку. Двічі бронзовим призером ЧЄ з шашок-100 став Владислав Мазур.