Матч на першість світу. У 12-й партії нічия і все вирішить тай-брейк

29.11.2016 09:23 806 0

У 12-ій партії матчу на першість світу з шахів норвежець Магнус Карлсен зіграв унічию проти росіянина Сергія Карякіна.

Чемпіон світу визначиться 30 листопада на тай-брейку.

За підсумками 12 партій, десять з яких завершилися внічию, рахунок в матчі залишається рівним - 6:6. Партія тривала 37 хвилин, шахісти погодилися на нічию на 30-му ходу.

Тай-брейк розпочнеться з рапіда - чотирьох партій з контролем часу 25 хвилин 10 секунд на хід, де колір фігур в першій партії визначить переможець жеребкування.

Потім колір фігур мінятиметься в кожній партії. Якщо рапід не виявить найсильнішого, буде зіграний бліц - дві партії з контролем п'ять хвилин три секунди на хід. Далі при необхідності будуть проведені ще чотири бліц-матча з двох партій.

Якщо і після них не буде виявлений переможець, то шахісти гратимуть "армагеддон" - міні-поєдинок, в якому шахіст, що грає білими фігурами, матиме п'ять хвилин проти чотирьох у суперника, але повинен перемагати.