На чемпіонаті світу із сумо українці здобули вісім комплектів нагород

02.09.2014 18:51 106 0

У м. Гаосюн (Тайвань) завершився чемпіонат світу із сумо, що тривав шість днів.

Усього у змаганнях брали участь понад 100 спортсменів з 24 країн світу, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Національну збірну Україну на цій першості представляли найсильніші спортсмени.

В індивідуальних змаганнях золото у Марії Дрбоян (вагова категорія +80 кг). Їй вдалося перемогти у фіналі багаторазову чемпіонку світу з Росії Алєсю Ковалєнко.

Срібло світової першості зуміли вибороти Євген Орлов (+115 кг), Костянтин Єрмаков (115 кг) та Олександр Вересюк (абсолютна вагова категорія).

Бронзові нагороди отримали Аліна Бойкова (65 кг) та Іванна Березовська (абсолютна вагова категорія).

Окрім того, у командних змаганнях віце-чемпіонами світу стали Аліна Бойкова, Марина Максименко, Марія Дрбоян, Іванна Березовська. А у змаганнях чоловічих команд наші хлопці - Костянтин Єрмаков, Мідат Курбединов, Сергій Орлов, Олександр Вересюк - стали третіми.

Також на цих змаганнях виявляли найсильніших і юніори. Марині Кругловій (60 кг) і Сергію Соколовському (+100 кг) вдалося зійти на третю сходинку п’єдесталу пошани.