Українські кікбоксери добули сім медалей на чемпіонаті світу

01.12.2015 16:42 140 0

28 листопада в Ірландії завершився чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO.

Збірна України вкрай вдало виступила на турнірі, здобувши 7 нагород срібно-бронзового ґатунку, передає сайт Спортивного комітету України.

Чотири рази українські спортсмени піднімалися на другу сходинку п’єдесталу пошани.

У лайт-контакті у вазі 89 кг срібним призером став Артем Бєлов. Такий самий результат продемонстровув Іван Ткаченко у важковаговиків (+91 кг) у фул-контакті.

Двічі "срібною" стала Христина Скрипниченко у сольних композиціях (жорсткий стиль і жорсткий стиль зі зброєю).

На третю сходинку подіуму ставали ще троє українців: Микита Орлов у лайт-контакті (69 кг), Ігор Приходько у фул-контакті (81 кг) і Катерина Гладка у "соло" (жорсткий стиль зі зброєю).

У загальномедальній таблиці Україна посіла 19-е місце з 29-х збірних, представники яких стали призерами світової першості.

Загалом за нагороди ЧС у цьому році змагалися 740 спортсменів з майже 50-ти країн світу. Україну представляли 18 атлетів.