На першості Європи кіокушин карате українці 11 разів були на п'єдесталі

27.05.2016 20:32 580 0

У місті Варна (Болгарія) завершився чемпіонат Європи 2016 року з кіокушин карате серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів.

11 разів на п’єдесталі пошани відзначилися представники Національної федерації кіокушин карате України (ФККУ), інформує сайт Спортивного комітету України.

З двома бронзами додому повертаються юніори (16-17 років): Олена Калмикова була третью у вазі понад 65 кг, Анастасія Вакуленко - до 65 кг.

Чемпіоном Європи у віковій категорії 14-15 років став Микита Капустін (75 кг). Срібною призеркою турніру стала Ілона Аратовська (50 кг). Бронзові відзнаки вибороли Анастасія Репецька (+60 кг) та Олег Воскобойник (абсолютна).

Серед спортсменів 12-13 років в розділі "куміте" золото виборола Уляна Середенко (45 кг), срібло у Ганни Кульчицької (+45 кг), бронза на рахунку Артура Солтасюка (50 кг) і Ніки Бондаренко (40 кг).

На континентальному турнірі серед сеньйорів Україна має єдину нагороду - золото Олексія Бурлуцького в 85 кг.

Ще 7 нагород до скарбнички "синьо-жовтих" поклали атлети Українського союзу кіокушин карате (УСКК).

Ельдар Ісмаїлов з Херсону приніс єдину золоту медаль 30-го вагового ЧЄ (IKO) в актив України. Крім цього, за підсумками турніру українець став володарем спеціального призу - Best spirit.

У юніорів відзначилися 6 молодих атлетів УСКК. У віковій категорії 14-15 років срібло виборов Іван Гаран (абсолютна), бронзу - Сергій Швед (70 кг).

Дві бронзові відзнаки ми маємо серед 12-13 років - Олександр Роман (ката) та Денис Башевець (абсолютна). У віці 16-17 років третя позиція залишилася за Микитою Жердєвим (70 кг) і Владиславом Герком (+80 кг).