Українці здобули десять нагород на молодіжному чемпіонаті світу з таїландського боксу

01.09.2016 18:47 268 0

1 серпня завершився останній змагальний день чемпіонату світу з таїландського боксу Муей Тай серед юнаків та юніорів, що стартував 24 серпня в столиці Таїланду.

За підсумками першості в активі української молодіжної збірної десять медалей, з яких три золоті, три срібні та чотири бронзові нагороди.

Перші чемпіонські титули були здобуті наймолодшими учасниками. У фіналі вікової категорії 10-11 років Дарина Савченко впевнено перемогла господарку турніру. Друге "золото" здобув Філіп Бачинський, отримавши перемогу над латвійським спортсменом. Дві бронзові нагороди серед юнаків та дівчат здобули Дмитро Трибой та Яна Ролінська.

Без чемпіонів не лишилися і юніори. У останній день змагань "золото" до скарбнички збірної виборола Вікторія Іванець.

Данило Желєв, Сергій Радов та Іван Циня — віце-чемпіони турніру. Бронзовими призерами світової першості стали Владислав Бенза, Дмитро Мойса, Михайло Пішенін та Дмитро Скляр.