Українська каратистка Крива отримала престижний титул Grand Winner

20.10.2016 18:52 324 0

В Окінаві (Японія) пройшов заключний етап міжнародної серії найпрестижніших змагань з карате "Karate 1 - Premier League", яка проходить на декількох континентах, і в якій беруть участь спортсмени з-понад 100 країн світу.

За підсумками 11-ти турнірів, які відбулися у межах елітної серії протягом цього року, українка Катерина Крива виграла загальний залік у своїй ваговій категорії - 50 кг.

Представниця Львівщини виступила на 7 з 11 етапах PL, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Двічі вона стала срібною призеркою, три рази взяла бронзу. Загалом Крива набрала 1995 балів, випередивши найближчих і грізних конкуренток.

Зазначається, що переможець загального заліку у ваговій категорії здобуває титул "Grand Winner".

Тренує Катерину Криву Ігор Орестович Богдан.