Українці здобули два срібла на ЧС-2016 зі змішаних єдиноборств ММА

03.12.2016 13:12 218 0

В останній вік-енд листопада у Макао (Китай) пройшла світова першість 2016 року з любительського ММА.

В семи вагових категоріях Україна була представлена кращими бійцями змішаного стилю.

Двом із них вдалося вибороти особисту нагороду, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Дістатися фіналу у 65,8 кг вдалося Ельнуру Велієву. У "золотій" сутичці киянин зустрівся з Курбаном Тайгібовим з Росії. Спортсмени провели у рингу весь відведений час, і доля золота вирішувалася суддівськими записками.

За повної підтримки рефері перемогу здобув опонент, а Велієв став віце-чемпіоном світу зі змішаних єдиноборств.

Непростим був фінальній двобій у 84 кг для Ідріса Гезалова з Дніпра. Суперник українця - чинний чемпіон світу з аматорського ММА росіянин Гамзат Хірамагомедов.

Одностайне рішення суддів на користь Хірамагомедова. Таким чином, українець - срібний призер турніру.

Загалом на чемпіонаті світу виступили найсильніші бійці змішаних бойових мистецтв з 23-х країн.