Українські спортсмени на чемпіонаті Європи з ушу здобули 58 нагород

26.05.2017 08:46 798 0

Днями у Тбілісі (Грузія) відбувся чемпіонат Європи з ушу.

За звання найкращих на континенті змагались 808 учасників із 29 країн. Україну представляли 50 спортсменів різних вікових категорій, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

За загальним показником Україна посіла третє місце, поступившись лише командам Росії та Туреччини.

У підсумку українська команда привезла 58 нагород, з них 14 золотих, 19 срібних і 25 бронзових медалей.

На цьогорічному чемпіонаті показали себе спортсмени з категорії дорослих, які вибороли 12 золотих, 9 срібних і 12 бронзових медалей.

У віковій категорії 18 років і старше проявив себе Роман Рева, який виборов для України відразу золото та срібло, а також Людмила Темна та Ганна Терещенко, які повернулись додому із золотом.

Юніори привезли 17 нагод, з яких 2 золоті медалі, 7 срібних і 8 бронзових.

Зіркою змагань стала вінничанка Лілія Хоружина яка отримала титул чемпіонки у категорії змагань "легкий контакт".