Визначилися чемпіони України у триборстві

09.07.2015 14:35 542 0

Чемпіонат України з триборства завершився у неділю, 5 липня, у Жашківському кінно-спортивному комплексі, Черкаська область.

Спортсмени змагалися за першість у п’яти заліках: CNC1*, CCN1*, CCN2*, юнаки та юніори, інформує сайт Всеукраїнської федерації кінного спорту.

Золото у CNC1* отримав черкащанин Михайло Карп на Апрелі, на другому місці завершив свій виступ Роман Белінський на Бельканто з Києва.

Донеччанин Олександр Хомета на Сандеро впевнено переміг у CCN1*, друге місце посів Михайло Карп на Сагуарі, третій - киянин Роман Белінський на Баязет.

Змагання у CCN2* були суто львівськими: змагалися лише двоє учасників Петро Плекан і Юрій Дуля. Переможцем став Петро на Рекруті, другий - Юрій на Іберії, третє місце також у Юрія на Коріфеї.