Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Євро-2008
2 перегляди Версія для друку    Коментарі  [  ]
21.06.2008  12:16

Хіддінк – зрадник Голландії

Голландськй наставник російської збірної Гуус Хіддінк пообіцяв у п'ятницю стати зрадником своєї країни, здобувши перемогу над збірною Голландії у чвертьфіналі ЧЄ 2008.

Голландськй наставник російської збірної Гуус Хіддінк пообіцяв у п'ятницю стати зрадником своєї країни, здобувши перемогу над збірною Голландії у чвертьфіналі ЧЄ 2008.

- Так, я сподіваюся стати великим зрадником, - сказав Хіддінк на прес-конференції пере суботнім матчем у Базелі.

Хіддінк тренував збірну Голландії з 1994 до 1998, й довів збірну на ЧС у Франції до півфіналу.

- Я не знаю слів російського гімну, але мені дуже подобається мелодія. Якщо вже я зрадник, то маю бути найкращим зрадником. Я дуже сильно переляканий, ось чому ми маємо атакувати. Обидві команди схожі за стилем гри, вони завжди люблять атакувати, домінувати. Тепер ми зустрінемося, то ж насолоджуйтеся грою.

Хіддінк говорить, що командна гра не відрізнятиметься від інших матчів, і вони намагатимуться грати в ту гру, яка подобається глядачам. Голландія демонструє атакувальний футбол, тоді як Росія лише вчиться його застосовувати.

- Голландці формували стиль роками. Ми спробували останніми місяцями та тижнями заграти у такий футбол.

Росіяни на відміну від голландців мали менше часу на відпочинок, тому необхідно було дуже швидко відновити батарейки. Саме тому гравці залишилися без святкових напоїв після виходу до чвертьфіналу.

- Ми не святкували в російському стилі - всі були тверезими.

football.uk.reuters.com

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua

Коментарі [ 5 ]
metalist - 23.06.2008 13:41
При чому тут Росія??? Для тих хто в танку, мова йде про Хіддінка і ніякий він не зрадник, просто хороший тренер.
Andrey - 23.06.2008 12:58
Слава, России!
metalist - 23.06.2008 06:58
При чому тут зрадник? Він професіонал і тренує команду. А от голандці самі ЗРАДИЛИ свою країну і пів ЄВРОПИ, яка за них вболівала після такої фантастичної гри в групі. Ну вони поки ще залишились найкращими, але чи надовго?
фанат - 22.06.2008 11:46
і справді зрадник ))))
Росіяни молодці
Центурион - 22.06.2008 09:39
Да, не те были голландцы. И шведы - тоже не те. А уж какие не те греки... "Глазго Рейнджерс" - это вообще не те шотландцы. А НХЛ - уже давно не та. И, наконец, о главном - Ани Лорак! Ну не та..
 

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com