Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Євро-2008
2 перегляди Версія для друку    Коментарі  [  ]
23.06.2008  13:49

Баллак обережний з турками

Капітан збірної Німеччини Міхаель Баллак наголошує, що не варто недооцінювати збірну Туреччини, з якої вони зустрінуться у півфіналі Євро 2008. Турки здобули місце в півфіналі у драматичному матчі проти хорватів, у то й час як німці переграли португальців 3:2.

Фото Getty Images

Капітан збірної Німеччини Міхаель Баллак наголошує, що не варто недооцінювати збірну Туреччини, з якої вони зустрінуться у півфіналі Євро 2008. Турки здобули місце в півфіналі у драматичному матчі проти хорватів, у то й час як німці переграли португальців 3:2. Збірна Туреччини перебуває зараз у досить скрутному становищі, головний тренер Фатіх Терім говорить, що у його розпорядженні всього 13 гравців. Проте Баллак говорить, що така ситуація ще не гарантує Бундестіму легке життя.

- Я не люблю говорити про титул, і тому зараз буде помилкою думати про фінал, тому що нашим суперником є Туреччина, а не Італія, - розповів Баллак виданню "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

- Але наша мета дуже проста - стати чемпіонами Європи. Не скажу, що ми переважаємо турків у грі чи тактиці. Але нам до снаги потрапити до фіналу. Хоча збірна Туреччини команда не передбачувана, важко дізнатися як цього досягти протягом матчу.

Також Німеччина дуже сподівається, що у матчі зможе зіграти Торстен Фрінгс, який отримав травму у матчі проти збірної Австрії.

Менеджер команди Олівер Бірхоф говорить, що медики чаклують над ним цілодобово, щоб поставити Фрінгса на ноги.

- Ми робимо все можливе, щоб Торстен грав. Він може внести у гру визначальний внесок. Він (Фрінгс) дуже позитивно налаштований, справді хоче зіграти, але тренер, медики та сам Торстен мають обговорити ситуацію. Я не можу говорити за Йоахіма Лева, але він, я це точно знаю, ніколи не поставить на гру футболіста, який не готовий на всі 100 %.

www.skysports.com

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua

Коментарі [ 2 ]
metalist - 24.06.2008 07:45
На жаль шансів у них багато. Навіщо їм стільки трофеїв?
Бучик - 23.06.2008 15:09
Эти ребята станут чемпионами Европы-2008
 

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com