1. Леманн, 3. Фрідріх, 6. Рольфес, 7. Швайнштайгер, 11. Клозе, 13. Баллак, 15. Хітцльшпергер, 16. Лам, 17. Мертезакер, 20. Подольскі, 21. Метцельдер. Запасні: 12. Енке, 23. Р. Адлер, 2. Янсен, 4. Фрітц, 5. Вестерманн, 8. Фрінгс, 9. Гомес, 10. Нойвілль, 14. Троховскі, 15, Боровскі, 19. Одонкор, 22. Кураньі. Тренер: Йоахім Лев. 1. Рушту Речбер, 3. Хакан Балта, Гекхан Зан, 6. Мехмет Топал, 7. Ауреліо, 9. Семіт Шентюрк, 16. Угу Борал, 18. Казім Казім, 19. Айхан Акман, 20. Сабрі Сариоглу, 22. Хаміт Алтинтоп. Запасні: 12. Толга Зенгін, 2. Сервет Четін, 5. Емре Белозоглу, 10. Гек. Караденіз, 11. Тюмер Метін, 13. Емре Гюнгер, 21. Мевлют Ердінг. Тренер: Фатіх Терім.
Голи
Швайнштайгер 27, Клозе 79, Лам 90 Угу Борал 22, Шентюрк 86
25.06, 21:45, Швейцарія, Базель, Санкт-Якоб Парк

Голи

Збірна Німеччини стала першим фіналістом чемпіонату Європи на останній хвилині основного часу, вирвавши перемогу в команди Туреччини з рахунком 3:2. Напередодні поєдинку більшість фахівців ставили на легку перемогу Бундестіма, але знекровлена відсутністю 8 гравців основи Туреччина, дала бій. Турки не тільки перебігали Німеччину, але і за статистикою перемогли німців, проте не за рахунком табло.

Уже на 17 хвилині після удару Казіма команду Йоахіма Лева рятує поперечина. Через 5 хвилин той же Казім у положенні лежачи знову влучає у поперечку воріт Леманна, а першим на добивання встиг Угу Борал, який проштовхує м`яч у сітку воріт.

Довго радуватися  забитому голу німці туркам не дозволили. На 27-ій хвилині Подольскі пробіг по лівому флангу і прострілив у штрафну, де Швайнштайгер пробив зходу в дальній кут воріт збірної Туреччини - 1:1.

Ще в першому таймі міг виводити збірну Німеччини вперед Подольскі, але не використав вихід сам на сам з Рушту, пробивши повз ворота. У турків небезпечно пробивали Алтинтоп та Борал, але, їх удари відбив Леманн.

У другому таймі невисокий темп гри ще більш впав, але команди забили ще три голи на двох. На 79-ій хвилини Лам навісив з лівого флангу і Рушту помиляється на виході, і Клозе ударом головою з 11 метрів робить рахунок 2:1.

Туреччина, яка на Євро-2008 демонструвала характер проявила себе і в цій зустрічі. На 86-ій хвилині Шентюрк після прострілу з лівого флангу Сариоглу зіграв на випередження і зрівнює рахунок у матчі. Святкування голу турків продовжилося більше хвилин і Фатіх Термі від радості отримав удар в щелепу від одного з гравців. Але через чотири хвилини в нокаут Теріма і його команду відправив Лам, який увійшовши у штрафну лівим флангом і з 14 метрів пробив у верхній кут воріт Рушту - 3:2. У доданий арбітром час у Туреччини вже не було шансів створити диво, а Німеччина підтвердила слова британця Лінекера, що у футбол грають дві команди, а перемагають німці...