27.01.2012  21:49

Колліна: На Євро Швецов відіграє значну роль

Не треба казати, що українські судді є невдахами, бо жодного нашого арбітра не запросили працювати головним на Євро-2012.

Про це заявив куратор суддівського корпусу України Пьєрлуїджі Колліна.

"Чи є в України якісь підстави ображатися? На Євро не буде арбітрів з багатьох футбольних країн", - зазначив він.

"Для роботи на чемпіонаті ми обрали дванадцять арбітрів з категорії "еліти", тобто кращих з кращих. Конкуренція величезна", - каже італієць.

"Українця Швецова та його польського колегу на Євро ми включили як четвертих арбітрів. Повірте, в сучасному футболі й четвертий арбітр грає значну роль", - запевнює Колліна.

За його словами, зараз проводяться спеціальні заняття, аби сформувати "надійні" бригади рефері на матчі Євро, виробити в них відчуття ліктя, адже це дуже важливо під час роботи на турнірах, де кожен матч – наче останній, пише pressing.net.ua.

©2000-2012, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: ukrchampion@gmail.com, ukrchampion@i.ua