Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Євро-2012
3 перегляди Версія для друку    Коментарі  [  ]
24.06.2013  15:15

Стадіон "Арена-Львів"хочуть демонтувати?

Після Євро-2012 у Львові йдуть розмови про демонтаж амбітного стадіону "Арена-Львів".

Первісний кошторис будівництва був 600 мільйонів гривень, реальний ж виявився - 3 мільярди гривень, йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Як повідомляється, розмови про демонтаж з'явилися після того, як стадіон виявився збитковим. Місцевий футбольний клуб відмовляється грати на стадіоні через те, що він "не фартовий".

Під час будівництва "Арена" набралася мільйонних боргів, і далі продовжує витягувати гривні з українських кишень. Примітно і те, що "Арена-Львів" в деяких місцях вже почала сипатися, хоча після Євро-2012 пройшов лише рік, йдеться у сюжеті.

"Утримання цього стадіону коштує 20 мільйонів гривень. Ми не готові такі гроші платити, не маємо звідки їх взяти. Ми вже пропонували різні варіанти. Влада поки що ні на один з них не погодилася", - говорить генеральний директор ФК "Карпати" Ігор Дедишин .

Криза досягла свого піку, коли місцеві депутати почали публічно обговорювати можливість демонтажу нового стадіону. Нібито так дешевше, ніж кидати на вітер 20 мільйонів щорічно. Однак, міська влада все ще заступається за арену.

"Та ви що! Це дитина, що народилася у Львові! Його треба ростити, пестити. Це те, що прославляє Україну", - зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Як повідомлялося, ТОВ "Альткомкиївбуд" вимагає стягнути з управління капітального будівництва Львівської міської ради 4,3 млн гривень за проект львівського стадіону.

За даними "Економічної правди", один із власників "Альткому" має спільний бізнес з партнером екс-віце-прем'єра Бориса Колеснікова.

Кайот _ 04.03.2014 13:49
"НЕ фортовий" стад1он то для тих в кого л1в1 ноги.Не можна збагнути,що
нормальн1й людин1 може прийти в голову демонтувати такий прекрасний стад1он.Поруч треба будувати ПАЛАЦ СПОРТУ 1 в1дпов1дне сполучення,в1дпов1дн1 стоянки 1 все буде добре.
beaver_Bob _ 24.06.2013 17:29
Неважко здогадатись - ті що вкрали більше мільярда на будівництві стадіону тепер планують вкрасти мільйони при демонтажі.
Запитання на засипку: хто прихватизує все демонтоване: стільці, табло та інше дороге обладнання?
Roman Syneyko _ 24.06.2013 17:07
а тим часом, коли державний стадіон потерпає фіаско, ФФУ організовує матчі на приватних стадіонах.


 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua