На етапі юніорського Кубку світу у Будапшеті українці здобули дві медалі

30.09.2014 15:43 203 0

На першому в історії командному етапі Кубку світу з фехтування на шаблях серед юніорів збірна України у складі Костянтина Воронова, Олександра Каракая, Євгена Капустяна та Богдана Платонова завоювала срібну нагороду.

Починаючи із сезону-2014/15 у програму юніорського Кубку світу включені не тільки особисті, але і командні змагання, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

У юнаків-шаблістів перший такий "історичний" турнір відбувся у Будапешті (Угорщина), де в 1/8 фіналу українці обіграли збірну Польщі (45:27), у чвертьфіналі перемогли Німеччину 45:43, у півфіналі виграли у США (45:32).

У "золотому" матчі українці поступилися Росії (35:45).

Окрім того, Костянтин Воронов завоював бронзову нагороду в одиночних змаганнях. У півфіналі він поступився росіянину Артьому Бучковському.