Українські шпажистки фінішували п'ятими на чемпіонаті Європи серед кадетів

02.03.2015 00:06 256 0

Найкращий результат серед українських команд на чемпіонаті Європи серед кадетів у Мариборі показали українські шпажистки.

Алла Грищук, Дарина Варфоломеєва, Катерина Мазепа та Катерина Чорній зайняли п'яте місце європейського чемпіонату, інформує офіційний сайт НФФУ.

В 1/16 турніру українки обіграли збірну Словенії (45:15), у наступному перемогли Румунію (35:31), а у чвертьфіналі поступилися Росії (23:45).

Далі у боротьбі п'яте місце українки здобули перемоги над збірними Ізраїлю (45:36) та Австрії (45:35).

Збірна команда України з фехтування на шаблях серед юнаків фінішувала на шостому місці.

Роман Куксенко, Євген Трифонов, Борис Мельник та Олександр Яцюк в 1/8 фіналу здобули перемогу над збірною Бельгії (45:25), а у чвертьфіналі поступилися угорцям (43:45).

Далі вони виграли у Польщі (45:33), а от зустріч за п'яте місце програли Іспанії (44:45).