Українська рапіристка Аліна Рапинець стала бронзовим призером сателіта у Туреччині

14.12.2016 12:43 358 0

Ужгородчанка Аліна Рапинець стала бронзовим призером сателіта в Анталії, Туреччина.

Українка стартувала з трьох перемог з п'яти можливих у груповому етапі змагань, після чого почала боротьбу у турі прямого вибування відразу з 1/8 фіналу.

У цьому раунді Аліна у напруженій боротьбі зуміла вирвати путівку у наступний тур змагань, здолавши британку Кеті Сміт з рахунком 15:14.

В 1/4 турнірної таблиці знову з перевагою в один укол наша фехтувальниця взяла гору над ще однією представницею Великобританії Філіппою Муллінс, завершивши зустріч з рахунком 10:9.

Шлях до фіналу українській рапіристці перегородила румунка Марія Болдор, яка за підсумками сателіта стала володаркою золота. Бій завершився з рахунком 15:11 на користь Болдор.

У змаганнях також брала участь сестра Аліни - Христина. Представниця національної збірної склала зброю етапом раніше, програвши все тій же Марії Болдор - 10:15.