Кубок України-2016 з фехтування на шпагах виграли Пантелєєва та Свічкар

06.12.2016 16:42 505 0

В останні дні листопада у Харкові відбувся Кубок України-2016 з фехтування на шпагах пам'яті Л. Авербаха.

Протягом трьох днів найсильніші шпажисти та шпажистки з усіх куточків України змагалися за медалі найвищого ґатунку.

Серед чоловіків золото виборов господар турніру Роман Свічкар, інформує сайт Національної федерації фехтування України.

У фінальній стадії змагань майбутній переможець змагань узяв гору над чемпіоном світу-2015 Максимом Хворостом - 15:11.

Бронзу між собою розділили киянин Євген Тимо та харків'янин Ян Сич.

З дівчат на вершину п'єдесталу знову зійшла Ксенія Пантелєєва зі Львова, яка у поточному сезоні вже вигравала Кубок України. У вирішальному поєдинку Ксенія здолала Анфісу Почкалову - 15:11.

Бронзовими призерами змагань стали Фейбі Бежура та Катерина Чорній. Останній що на момент змагань було всього лише 15 років.

Щодо командної першості, то серед чоловічих збірних усі три призових місця були за киянами, серед жінок - золото дісталося спортсменкам зі Львова, які у фіналі перемогли Київ-ШВСМ, бронзу ж завоювали харків'янки.

Нагадаємо, Ягодка та Бакастова виграли Кубок України з фехтування на шаблях.