Кубок світу. У Варшаві українці залишилися без нагород у фехтуванні на шаблях

27.02.2017 11:43 586 0

25 лютого відбувся Кубок світу з фехтування на шаблях.

Найкращий результат з усіх українських фехтувальників зумів показати лідер національної команди Андрій Ягодка.

На груповому етапі змагань український шабліст здобув 5 перемог з 6, а після успішно подолав попередній тур прямого вибування. В основній сітці Кубка світу Ягодка стартував під 36-м номером. В 1/32 фіналу українець виграв у білоруса Сергія Шачаніна зі рахунком 15:13, але далі Андрію Ягодці пройти не судилося.

В 1/16 турнірної таблиці лідер збірної України в напруженій боротьбі поступився дворазовому олімпійському чемпіону Арону Сіладі з рахунком 14:15.

Таким чином, український фехтувальник фінішував на 29-му місці в загальному медальному заліку, повідомляє офіційний сайт Федерації фехтування УКраїни.

Варто взазначити, що в 1/64 фіналу також зуміли пробитися Олександр Каракай, Юрій Цап, Олексій та Євген Стаценко, але жодному з них не вдалося подолати поріг 1/32 змагань.

В командних змаганнях збірна України лише 14-та, а виграла команда Румунії.