Українські фехтувальниці зупинилися за крок від медалей на кадетській першості Європи

06.03.2017 12:43 285 0

У суботу, 4 березня, відбулися командні змагання шпажисток і рапіристок у межах чемпіонату Європи з фехтування серед кадетів.

Обидві українські команди пробилися до четвірки найсильніших збірних, але жодній із них не вдалося завоювати медалі континентальної першості.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Команда з фехтування на шпагах у складі Катерини Чорній, Анастасії Зеленцової, Анастасії Конрад і Дар'ї Садової у півфіналі програли британкам з рахунком 39:35.

У "бронзовому" поєдинку українки зустрілися з італійками. Бій закінчився безапеляційною перемогою італійських шпажисток - 45:26.

Щодо рапіристок, то Аліна Полозюк, Анна Тараненко, Катерина й Олександра Буденко у боротьбі за потрапляння у фінал турніру фехтували з румунками та програли 30:45.

У поєдинку за третє місце українки протистояли росіянкам. Не надавши належного опору суперницям, наші рапіристки програли з рахунком 16:45.

Отож, Україна здобула лише одну медаль на цих змаганнях - срібло Івана Писаренка.