Станкевич став срібним призером молодіжної першості Європи з фехтування

27.04.2017 23:20 722 0

У середині квітня відбулися змагання шпажистів у межах чемпіонату Європи U-23 у білоруському Мінську.

Для збірної України цей турнір завершився сріблом Володимира Станкевича, інформує сайт Національної федерації фехтування України.

Український шпажист без проблем подолав груповий етап, здобувши шість перемог із шести, та почав боротьбу за нагороди у турі прямого вибування під першим номером загальної кваліфікації.

В 1/16 фіналу Станкевич виграв у швейцарця (15:11), далі здобув вольову перемогу над французом (11:10), а у поєдинку за потрапляння у півфінал виявився сильнішим чеха Мартіна Рубеса (15:7).

В 1/2 турнірної таблиці українець здобув перемогу над титулованим угорським фехтувальником Жомбором Баньяї, завершивши бій з рахунком 15:12 на свою користь.

У вирішальному поєдинку дня Володимиру Станкевича не вистачило трьох уколів, щоб завоювати чемпіонський титул. У фіналі представник збірної України поступився одному з лідерів чеської команди - Якубу Юрці (12:15).