Українець Писаренко зупинився за крок від медалі на світовій першості серед кадетів

04.04.2017 18:31 205 0

У перший день квітня у болгарському Пловдиві стартував чемпіонат світу з фехтування серед кадетів і юніорів.

Першими на доріжки вийшли шаблісти, інформує сайт Національної федерації фехтування України.

Збірну України на цьому турнірі представляли срібний призер континентальної першості Іван Писаренко, а також Богдан Боговін і Даніель Єременко.

Найкращий результат показав лідер команди. Український шабліст почав боротьбу за нагороди у турі прямого вибування під 27-м номером.

Писаренко по черзі переміг поляка (15:9), росіянина (15:12), а в 1/8 фіналу здолав німецького шабліста (15:13).

У бою за право опинитися на п'єдесталі пошани Іван не впорався з турком Ібрахімом Ахмедом Акаром - 6:15.

Таким чином, Писаренко закінчив свій виступ на чемпіонаті світу на 7-му місці у підсумковій турнірній таблиці - за крок від нагороди.

Нагадаємо, що Писаренко на початку березня став срібним призером на чемпіонаті Європи.