Українська команда шпажисток стала четвертою на етапі Кубку світу у Бразилії

15.05.2017 09:35 804 0

У Ріо-де-Жанейро пройшов останній етап Кубку світу з фехтування на шпагах серед жінок.

На цьому турнірі збірну України представляли п'ять фехтувальниць: Юлія Свистіль, Ксенія Пантелєєва, Олена Кривицька, Анфіса Почкалова та Фейба Бежура.

Далі за всіх зуміла пробитися перший номер національного рейтингу Фейба Бежура.

В 1/32 фіналу українська шпажистка вибила з боротьби 8-й номер "посіву" Ман Вай Вів'єн Конг з Гонконгу (15:11), потім з перевагою в один укол виграла у німкені Беати Крістманн (13:12).

А от в 1/8 турнірної таблиці Бежуру зупинила італійка Мара Наварро, яка здолала українську фехтувальницю 15:13.

Що стосується командної першості, то українська збірна фінішувала за крок від п'єдесталу пошани.

Кривицька, Бежура, Почкалова та Пантелєєва спочатку не зазнали труднощів у бою з канадськими шпажистками (45:31), після чого здолали збірну Південної Кореї (14:13), але в 1/2 фіналу не впоралися з італійками, поступившись їм з рахунком 18:33.

У бронзовому поєдинку українки протистояли китаянкам. Зустріч йшла на рівних, а результат бою вирішився у самому кінці. У протистоянні Бежура - Міне Чжи переможницею вийшла китаянка, яка завдала 10 уколів проти 6 від української шпажистки - 40:37.

Таким чином, збірна України зупинилася на 4-му місці у підсумковому заліку.

Нагадаємо, Ольга Харлан виграла етап Кубку світу у Тунісі.