Харлан, відновившись після травми, виграла чемпіонат України

07.06.2017 15:12 426 0

26-27 травня в українській столиці відбувся чемпіонат України з фехтування на шаблях серед жінок.

За медалі найвищої проби боролася 31 фехтувальниця з 5 міст країни, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Переможницею стала беззаперечний лідер національного рейтингу Ольга Харлан.

У цьому сезоні Харлан вперше виграла всеукраїнський турнір. Раніше олімпійська чемпіонка, відновившись після травми плеча, зуміла показати лише третій результат на турнірі найсильніших, який пройшов на початку травня у Києві.

В 1/2 фіналу миколаївська шаблістка здобула перемогу над Оленою Вороніною, обігравши суперницю з рахунком 15:12, а у фіналі здобула впевнену перемогу над Ольгою Жовнір - 15:5.

Окрім Вороніної, ще одним бронзовим призером стала Діана Залевська з Черкас, яка поступилася Жовнір у півфіналі з рахунком 9:15.

У командних змаганнях чемпіонками стали фехтувальниці з Миколаєва-1: Ольга Харлан, Олександра Мамонтова, Евеліна Максимова й Олена Прокуда.

У фінальному бою миколаївські шаблістки обіграли Юлію Бакастова, Олену Вороніну, Олену Писаренко та Марію Цімботу з Київ-1 з рахунком 45:31.