Чемпіонат світу. Пундик завершив боротьбу на у третьому десятку

22.07.2017 20:36 526 0

Український шабліст Дмитро Пундик зупинився на 25-му місці у підсумковому заліку на чемпіонаті світу з фехтування, який приймає німецький Лейпциг.

Пундик стартував у груповому етапі з усіх перемог - 5 з 5-ти, інформує сайт Національної федерації фехтування України.

У турі прямого вибування Дмитро став 23-м номером "посіву" й у першому ж поєдинку зустрівся зі своїм співвітчизником Олексієм Стаценком.

Сильнішим виявився Пундик, який здобув перемогу з перевагою у два удари - 15:13. Але вже у наступному турі українець не впорався з майбутнім чемпіоном світової першості Андрашем Сатмарі з Угорщини - 7:15.

Збірну України на цьому турнірі також представляли Андрій Ягодка та Богдан Платонов. Обидва успішно подолали груповий раунд, однак уже у попередньому турі "олімпійки" жереб звів між собою українців. Перемога дісталася миколаївському фехтувальникові - 15:14.

У турі прямого вибування Платонову не вдалося затриматися надовго - вже в 1/32 фіналу український шабліст поступився досвідченому Абедіні Мойтаба з Ірану з рахунком 5:15.

Нагадаємо, Ольга Харлан - триразова чемпіонка світу з фехтування на шаблях.