Президент Скали: Баранка або в долі, або непрофесіонал

20.11.2017 16:13 1742 0
Микола Кміть / Трибуна

Голова Комітету етики і чесної гри Федерації футболу України Франческо Баранка перебуває або в долі договірних матчів, або просто непрофесіонал.

Таку думку висловив президент друголігової Скали Микола Кміть, коментуючи скандальний матч своєї команди проти Вереса.

"Ми тоді розпустили всю команду - грала молодь. Логічно, що мали програти. Але ставка була на те, що Верес заб’є у першому таймі. Та їхня помилка, що з нами не домовилися. Верес вийшов на перший тайм розслабленим і пропустив два м’ячі - більше 40 тисяч доларів згоріли.

За словами Кмітя, у другому таймі суддю так зарядили, що він зарахував два голи у ворота Скали з двометрових офсайдів, після чого Верес у підсумку переміг 2:4.

"У другому таймі звідкись приїхали два мерседеси і хапнули того суддю. Мазяр стояв біля мене, а потім зразу побіг до них. Коли Баранка говорить, що Скала зливала - він або або в долі, або непрофесіонал. Ми написали йому листа і все затихло", - цитує Кмітя Трибуна.

Нагадаємо, нещодавно в Другій лізі Металург підозріло поступився Енергії з рахунком 0:11.