Плетікоса: Казахстан показав себе злою і завжди налаштованою на контратаку командою

Сергей Шемшученко — 8 вересня 2008, 12:47

Воротар національної команди Хорватії і московського "Спартака" Стіпе Плетікоса після перемоги над збірною Казахстану в рамках відбіркового турніру до чемпіонату світу-2010 з рахунком 3:0, поділився своєю думкою про гру.

"Ми постаралися з перших хвилин роздути темп. У цілому, у нас це вийшло, і вже в дебюті створили кілька гострих моментів. Ми прагнули забити швидкий гол, щоб змусити розкритися суперника, відомого своєю гарною обороною.

У другому таймі ми усвідомлено зменшили темп, оскільки вже в середу нас чекає гра з Англією. Про збірну Казахстану можу сказати, що вона показала уміння грати у футбол. Принаймні, від оборони. Казахстан показав себе злим і завжди налаштованою на контратаку командою. Упевнений, що у вашій країні жоден учасник групи легких очок не заробить", - цитує голкіпера офіційний сайт федерації футболу Казахстану.