У Південній Америці під час матчу арбітру розбили каменем голову

Сергей Шемшученко — 19 вересня 2008, 17:44

Болівійський футбольний суддя Хорхе Кальдерон отримав важку травму голови під час матчу між чілійським клубом "Універсідад Католіка" й "Олімпії" з Парагвая.

Кинутий з трибуни камінь потрапив в голову асистентові головного арбітра Кальдерону. Працівники стадіону винесли рефері з поля, а матч був перерваний, пише німецьке видання Bild.

Безлади на трибунах почалися на 85-ій хвилині гри за рахунку 2:2. Матч проходив в рамках першого раунду Панамериканського Кубку, причому в першій зустрічі цих команд "Універсідад" отримав крупну перемогу з рахунком 4:0 і в результаті вийшов у друге коло турніру.

Поліції поки не вдалося затримати людину, яка потрапила каменем в голову Кальдерона. Інформації про стан здоров'я бокового арбітра немає.