Михайло Стельмах: Так потворно грати не можна

Сергей Шемшученко — 20 вересня 2008, 22:40

Після матчу восьмого туру Чемпіонату України з футболу між командами ФК "Харків" - "Зоря" (2:3) відбулася традиційна післяматчева прес-конференція головних тренерів команд.

Головний тренер луганської "Зорі" Анатолій Волобуєв:

Завжди приємно брати перемогу на виїзді. Я грою задоволений. Задоволений, що ми взяли три очки. "Харків" - міцна, хороша команда. Будемо готуватися до наступного туру.

Як ви вважаєте, ви вже побудували команду? Сьогоднішній склад "Зорі" оптимальний?

За три місяці команду навряд чи побудуєш. Підбираємо колектив. Далі працюватимемо. Сьогодні не грали два центральні захисники - Омоко і Коротецький. Плюс залишилися проблеми - Антонов і Коллінз продовжують лікуватися. Скоба прооперований, але нічого, виходять інші люди і грають. На те і команда.

Як ви думаєте, "Зоря" вже у першому таймі могла забезпечити собі переможний результат?

Здається ми пішли на перерву за рахунку 0:2. А грати потрібно до кінця матчу. Було 1:3, потім стало 2:3, ми упустили низку моментів.