Ліга чемпіонів. 5 тур. "Королі" обіграли "трактористів" або "Арсенал", "Порту", "Реал", "Ліон" і "Баварія" виходять у плей-оф

Сергей Шемшученко — 26 листопада 2008, 00:17

5 тур

25 листопада

Група E

"Манчестер Юнайтед" і "Вільярреал" прогнозовано пройшли далі у Лізі Чемпіонів. А от "Селтік" програв у Данії і завершив виступи у Єврокубках сезону 2008/2009. "Ольборг" гратиме весною у Кубку УЄФА.

Вільярреал0:0Ман. Юнайтед

Вилучення: Капдевілья (82)

"Вільярреал": Лопез, Родрігез, Капдевілья, Егурен, Пірес, Казорла, Ібагаза, Вента, Сенна, Фуентес, Россі

"МЮ": Кущак, Евра, Фердінанд, Роналду, Андерсон, Руні, Каррік, Нані, О‘Ші, Еванс, Флетчер

Попередження: Вента (28), Евра (36), Егурен (42), Роналду (53), Фуетес (58)

Ольборг2:1 (0:0)Селтік

Голи: 0:1 - Робсон (53), 1:1 - Кака (73), 2:1 - Калдвелл (87 аг)

"Ольборг": Заза, Якобсен, Педерсен, Олферс, Йоханссон, Аугустінуссен, Курт, Богелунд, Кака, Рісгард, Еневолдсен

"Селтік": Боруц, Хінкель, МакМанус, Калдвелл, МакДоналд, Браун, Самарас, Вілсон, Робсон, Лувенс, Накамура

Група F

Деякі спеціалісти вважали, що "Фіорентина" зможе скласти конкуренцію "Ліону" та "Баварії" у боротьбі за путівку у плей-оф. Але цього не сталося і далі піишли французи та німці, які в останньому турі на полі перших вирішать, хто буде першим, а хто другим. "Фіорентина" ж завітає у Румунії, де зіграє зі "Стяуа" матч за вихід у Кубок УЄФА. Румунів влаштовує тільки перемога, щоб продовжити змагання весною.

Баварія3:0 (0:0)Стяуа

Голи: 1:0 - Клозе (57), 2:0 - Тоні (61), 3:0 - Клозе (71)

"Баварія": Ренсінг, Лусіо, ван Буйтен, Рібері, Тоні, Зе Роберто, ван Боммель, Клозе, Лам, Оддо, Швайнштайгер

"Стяуа": Запата, Гойян, Голанскі, Радоі, Жекелі, Петре, Морено, Ніколіце, Марін, Ганя, Станку

Попередження: Петре (15), Гойян (29), Голанскі (84)

Фіорентина1:2 (1:2)Ліон

Голи: 0:1 - Макун (15), 0:2 - Бензема (27), 1:2 - Джілардіно (45)

"Фіорентина": Фрей, Дайнеллі, Гамберіні, Варгас, Муту, Джілардіно, Дзаурі, Монтоліво, Кузмановіч, Сантана, Феліпе

"Ліон": Ллоріс, Кріс, Бумсонг, Жуніньо, Бензема, Гроссо, Гову, Менса, Макун, Кейта, Тулалан

Попередження: Дайнеллі (45), Жуніньо (56), Дзаурі (75), Муту (90), Кріс (90)

ІВНПМО
+11Баварія53209-211
-12Ліон532012-711
3Фіорентина50324-83
4Стяуа50143-111

Група G

Сьомін не зміг вивести київське "Динамо" у плей-оф Ліги Чемпінов. Туди пройшли "Порту" й "Арсенал". Хто з них стане першим, дізнаємося в останньому турі. Щоб посісти першу сходинку португальцям потрібно перемагати, "Арсеналу" вистачить і нічиєї. "Динамо" прийме "Фенербахче" і, якщо не програє, то продовжить виступи наступного року у Кубку УЄФА.

Фенербахче1:2 (0:2)Порту

Голи: 0:1 - Лопез (19), 0:2 - Лопез (28), 1:2 - Казім-Річардс (63)

"Фенербахче": Демірель, Роберто Карлос, Еду, Емре, Алекс, Гуіза, Хосіко, Борал, Чакмак, Гьонюль, Дейвід

"Порту": Хелтон, Алвес, Емануел, Лопез, Родрігес, Халк, Фусіле, Роландо, Мейрелеш, Коста, Фернандо

Попередження: Емре (26), Чакмак (28), Фернандо (32), Борал (72), Драчена (86), Гьонюль (90)

Група H

"Реал", як і "Ювентус, вийшов до плей-оф. Для цього "королям" з Мадриду вистачило мінімальної перемоги над білоруськими "трактористами". Рахунок у матчі було відкрито на сьомій хвилині зустрічі, коли Дренте прострілив з лівого флангу, ніхто з захисників вибити м’яч не зміг, і Рауль від поперечини забив гол. У БАТЕ шансів відігратися було не так і багато. Особливо - у першому таймі. За перші 45 хвилин у Мінську на користь підопічних Гончаренка можна записати два удари. На 12 хвилині Стасевіч пробив з-за меж штрафної повз ворота, а на 27 Володько завдавав удару уже безпосередньо зі штрафного майданчика - м'яч пролетів повз праву стійку.

"Реал" же мав забивати. І не один раз. Відразу після вищезгаданого удара Стасевіча шанс мав Рауль, але не зміг точно влучити по м'ячу. На 18 хвилині Савіолу виводили віч-на-віч з голкіпером господарей - арентинець пробив точно в руки Веремку. А на 37 хвилині Дренте та Рауль вийшли на одного захисника БАТЕ. Дренте міг віддати на капітана "Реала", але вирішив пробити сам і влучив у захисника, який постелився у підкаті.

Другий тайм запам'ятався великою кількістю фолів. Вартих уваги було лише чотири епізоди. Сталися аони з 58 до 72 хвилини. Спочатку після дальнього пасу на ворота БАТЕ виходили двоє мадридців, але помішали один одному, та і захисники встигли вибити м'яч. Потім Близнюку дали пробити з лінії штрафної. Декілька сантиметрів вліво і не допоміг би "Реалу" і Касілльяс. Майже такий удар вдався БАТЕ і на 71 хвилині. Цього разу було більш неточно. А останній шанс змінити рахунок на табло мав Рауль, який зряче перекидував Веремка, але голкіпер зміг-таки пальцями дістати м'яч і перевести його на кутовий.

На тому і закінчили. 0:1 - БАТЕ програв і у білорусів залишося зіграти один матч у Єврокубках, адже "Зеніт" набрав п'ять очок і "трактористи" росіян уже не випередять. "Зеніт" - в УЄФА.

Зеніт0:0Ювентус
БАТЕ0:1 (0:1)Реал

Гол: 0:1 - Рауль (7)

БАТЕ: Веремко, Ліхтаровіч, Сосновський, Володько, Близнюк, Кривець, Хагуш, Родіонов, Стасевіч, Казанцев, Юревіч

"Реал": Касілльяс, Пепе, Рамос, Рауль, Гаго, Савіола, Снейдер, Гуті, Дренте, Хейнце, Мігель Торрес

Попередження: Хейнце (8), Сосновський (23), Торрес (43), Близнюк (75), Хагуш (89)