"Динамо" впоралося з легким "чорноморським бризом"

Сергей Шемшученко — 12 квітня 2009, 19:52

В останніх зустрічах одеський "Чорноморець" нічого не може протиставити київському гранду. Традиційно в іграх з "моряками" кияни додають собі в актив три очки. Гра, яку демонструють в останніх матчах підопічні Гришко, залишає бажати кращого. Позиція одеситів поблизу "небезпечної зони" в турнірній таблиці є яскравим свідченням того, що у "Чорноморця" зараз не найкращі часи.

У складі "Динамо", у порівнянні з останньою грою в Парижі, були суттєві зміни. Сьомін дав відпочити більшості футболістів з тих, хто виходив на "Парк де Пренс". В "оновленому" складі з тих, хто брав участь в матчі Кубку УЄФА, залишилися тільки Юссуф і Нінковіч, а також Гусєв.

Гра почалася з гола. Вже на 3 хвилині відзначився Несмачний. Після передачі Ярмоленко м'яч відскочив до Несмачного, який поборовся з Левігою і пробив із так званого "двійнка". М'яч гарно по дузі залетів у дальню дев'ятку.

Після забитого м'яча "Динамо" без особливих зусиль прибрало до своїх ніг ініціативу і м'яча безпосередньо. Першу атаку гості здійснили тільки після закінчення 10 хвилин. Косирін подавав з лівого флангу на Левігу, але той у боротьбі із захисником тільки правила зміг порушити.

Після цього довелося спостерігати за грою, яка не балувала яскравими подіями. Гра дуже нагадувала стан, схожий по суті на прізвище молдавського легіонера у складі одеситів, який грав під 11 номером.

Футболісти "Чорноморця" діяли одноманітно, а кияни не поспішали закріплювати перевагу, хоча кілька небезпечних моментів за їх участю було в першому таймі. Один з них закінчився незарахованим голом. Кравченко пробив з лінії штрафного і Ширяєв відбив перед собою, але добивав м'яча у порожні ворота Ярмоленко з оффсайду.

Другий тайм розпочався із того ж стану "летургійного сна". Зовсім був непомітним Бангура, який здавалося добряче "носився" по полю, але у створенні небезпечних моментів його ніхто не помітив. А футболісти "Чорноморця" один зі своїх рідкісних контрвипадів використали на 100%. Після передачі з глибини, Бондаренко під стійку в один дотик пробив з району правого кута штрафного. Напевно, борг повернув Несмачний, адже на його фланзі опинився півзахисник гостей "на самоті".

Відразу ж після того, як на табло засвітился одиниці, "моряки" могли ще раз вразити ворота Шовковського. Але Косиріну у штрафному після подачі не вистачило мобільності, щоб пробити з лінії воротарського.

Після цього наставник киян випустив на поле "солодку парочку" - Мілевського і Алієва. З їх виходом на поле гра в атаці "Динамо" стала більш жвавою. І господарі вже на 72 хвилині створили черговий шедевр у ворота одеситів. Кравченко ударом метрів з 30 пробив у ліву дев'ятку від Ширяєва. Голкіпер виступив лише у ролі статиста.

Свіжа кров для господарів дала можливість перевести гру на половину гостей. І за п'ять хвилин до кінця ще один гол був забитий вже стараннями тандема Мілевський - Алієв. Нападаючий киян на правому фланзі обіграв трьох суперників і був збитий поблизу штрафного майданчику, а Алієв потужним ударом під поперечину покарав "кривдників".

Третій м'яч у ворота "моряків" встановив остаточний рахунок у матчі. До кінця матчу одним з найбільш примітних моментів була тільки заміна у складі суддів. На поле замість травмованого головного рефері Зубарєва вийшов резервний суддя Плужник.

"Динамо" - "Чорноморець" - 3:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Несмачний (3), 1:1 - Бондаренко (58), 2:1 - Кравченко (72), 3:1 - Алієв (84)

"Динамо": Шовковський, Мандзюк, Асатіані, Юссуф, Несмачний, Гусєв (Мілевський, 65), Гіоане, Кравченко, Нінковіч (Вукоєвіч, 46), Бангура, Ярмоленко (Алієв, 65)

"Чорноморець": Ширяєв, Д. Гришко, Яценко, Шандрук, Белецький, Бондаренко, Мельник (Васін, 86), Левіга, Нудний, Політило (Луценко, 46), Косирін

Попередження: Ярмоленко (39) - Гришко (80)