Алекс - 28.05.2009 10:34 А почему не написали как про Шахтер, типа: негр и аргентинец принесли Барселоне победу над "англичанами" с шотландским тренером. Надо же последовательными быть.
Поддерживаю. Таким образом, Барселона - нихрена не испанский клуб, а негро-американский. Кстати, в Барселоне легионеров намного меньше, чем во всеми любимом "украинском" Динаме.
Мда... порівняти Барсу в півфіналі з Челсі і в фіналі з МЮ - це дві різні команди. Але тим то воно й цікаво. Напевно це тренерський хід,вийти у півфіналі на поле і весь матч бути (звичайно,не без ризику) у ролі цнотливої,невпевненої в собі принцеси,а у фіналі виступити справжнім predator'ом і просто розірвати свою жертву на запчастини. Браво Барса! Супер фінал,Супер клуб,Супер гра,але Супер кубок буде наш!
Шо за шум про цск? Це, взагалі, шо таке? А стосовно Суперкубка, футбол - це ГРА, класна, потужна і ЗАВОРОЖУЮЧА. Шахта-Барса? Хто буде сильнішим, у всіх розуміннях, той і виграє.