ПФК "Севастополь" повторив рекорд результативності у Першій лізі

Сергей Шемшученко — 25 серпня 2009, 16:14

ПФК "Севастополь" повторив один із гостьових рекордів результативності Першої ліги, розтрощивши минулої суботи білоцерківський "Арсенал" - 7:2.

До цього сім м'ячів за матч на полях суперників вдавалося забивати лише трьом колективам - ФК "Львів", алчевській "Сталі" і столичному "Динамо-2".

Севастопольці також повторили рекорд результативності одного тайму - у другій 45-хвилинці підопічні Олега Лещинського вразили ворота "канонірів" шість разів. Такий голепад раніше фіксувався тільки в травні 1996 року у матчі "Ратуша" (Кам'янець-Подільський) - "Кристал" (Чортків) (0:6). Тоді підсумковий рахунок було встановлено ще до перерви. На все про все чортківчанам знадобилося 28 хвилин (з 18 по 45-ту).

А от сім голів швидше за інших провела алчевська "Сталь". У серпні 1997-го "сталевари" вже на 53-й хвилині матчу з сіверськоднецьким "Хіміком" передували з рахунком 7:2.

Голеву перестрілку влаштували у липні 2003 року "Металіст" і "Динамо-2". Вісім голів у першому таймі і чотири у другому вилилися у фантастичний підсумковий результат - 5:7. П'ять з 12 голів влетіли у сітки воріт після ударів з 11-метрової позначки.