Шевченко: Те, що не забили більше голів – нічого страшного

Сергей Шемшученко — 28 лютого 2010, 00:43

Київське "Динамо" обіграло "Кривбас" (1:0) завдяки креативності в атаці у другому таймі.

Про це заявив нападник киян Андрій Шевченко в коментарі Інформаційному відділу свого клубу.

"Нам обов'язково потрібно було виграти цей матч, тому ми і додали в другому таймі, вийшовши на полі більш сконцентрованими. Після перерви команда справді виглядала краще. Зараз кожна перемога дуже важлива, і всі це розуміли.

Краще при важкій грі вигравати, ніж грати внічию або терпіти поразки. А перемогли ми за рахунок того, що в другому таймі команда мобілізувалася, виявила креативність в атаці, зіграла вдало і забила м'яч. А в тому, що не вдалося відзначитися більше, вважаю, нічого страшного немає", - каже Шевченко.