Юнацька збірна (U-17) розгромила кіпрський "Апоел"

Сергей Шемшученко — 5 березня 2010, 10:19

У середу, 3 березня, юнацька збірна України (футболісти 1993 року народження) у товариському матчі на Кіпрі обіграла молодіжний склад місцевого клубу АПОЕЛ, забивши дев'ять "сухих" голів.

Після першого тайму, який закінчився з рахунком 4:0, наставник синьо-жовтих Олександр Лисенко повністю змінив склад своєї команди, проте на розвиток подій це жодним чином не вплинуло. У п'ятницю українців очікує спаринг з юнацькою збірною Кіпру.

АПОЕЛ (Нікосія, Кіпр) (мол. склад) - Україна (U-17) - 0:9

Голи: 0:1 Чурко (12), 0:2 Яковенко (16), 0:3 Луканюк (30), 0:4 Луканюк (42), 0:5 Бохашвілі (50), 0:6 Марковець (62), 0:7 Хамід (70), 0:8 Хамід (80), 0:9 Марковець (89).

Україна (1 тайм): Волинець, Сухомлинов, Глушицький, Балан, Братков, Вакуленко, Калитвинцев, Чурко, Багдасаров, Луканюк, Яковенко.

Україна (2 тайм): Волинець, Акубардія, Приндета, Шевцов, Трояновський, Полюлях, Мельник, Бохашвілі, Тащі, Марковець, Хамід.