У грі із "Зенітом" Газзаєв відзначив Бертольйо

Сергей Шемшученко — 22 червня 2010, 06:20

У товариському матчі із "Зенітом", який київське "Динамо" програло з рахунком 1:3, наставник столичної команди Валерій Газзаєв відзначив гру Бертольйо.

"Вийшов гарний тренувальний матч, в якому ми дали можливість пограти усім футболістам. У першому таймі мені сподобався зміст гри. У другому таймі зміст також був непоганий, як і фізичний стан гравців. Однак зробили помилки, які призвели до взяття наших воріт. Особливо третій м'яч - останній захисник не має права обігравати суперника, коли за його спиною нікого немає.

У цілому, вийшла гарна тренувальна гра. Деякі наші футболісти мені дуже сподобалися, зокрема - Бертольйо. Меншою мірою Попов. Це я говорю про новачків. Інші зіграли з урахуванням своєї сьогоднішньої готовності, на тлі напруженої роботи на тренуваннях.

Абстрагуючись від результату, команда показала гарну фізичну готовність, непоганий зміст гри. Моменти були в обох команд. "Зеніт" свої реалізував, а ми - ні, - цитує тренера офіційний сайт "Динамо".