Збірна України вдало стартувала на чемпіонаті світу з футболу серед бездомних

Сергей Шемшученко — 22 вересня 2010, 10:44

19 вересня у Бразилії стартував чемпіонат світу з футболу серед бездомних.

Збірна України поїхала у Ріо-де-Жанейро у якості чинних чемпіонів світу - українські бомжі-футболісти виграли Кубок світу у 2009 році у Мілані, пише ТСН.

У стартових турах першого групового етапу українці підтвердили статус одного з претендентів на чемпіонство в 2010 році, здобувши три перемоги.

У першому турі наші футболісти з рахунком 3:2 перемогли команду США. У другий ігровий день українці розправились зі шведами (5:2) і південноафриканцями (7:4).

У четвертому і п'ятому турах першого етапу "синьо-жовті" грають з аутсайдерами групи В - Індією та Словенією.

Зазначимо, що всі матчі Мундіалю проводяться у форматі "4 на 4", на полях розміром 22 на 16 метрів. Тривалість гри - два тайми по сім хвилин. У заявці кожної збірної по вісім чоловік. За регламентом змагань, до участі у чемпіонаті світу допускаються спортсмени, які не мають визначеного місця проживання, а також проходили лікування від наркотичної або алкогольної залежності.