Фернандес: Три поразки в трьох матчах говорять самі за себе

Сергей Шемшученко — 20 жовтня 2010, 09:59

Головний тренер "Осера" Жан Фернандес після поразки від "Аякса" з рахунком 1:2 у матчі групового турніру Ліги чемпіонів висловив сподівання, що його команда зможе в підсумку потрапити хоча б у Лігу Європи.

"Ми віддали гру ще в першому таймі. Суперник повністю домінував на полі. Після перерви нам вдалося тримати м'яч побільше, і потім Вальтер Бірса відіграв один гол. Сподівалися зрівняти рахунок, однак не змогли. У нас гарна команда, але їй, очевидно, чогось все-таки не вистачає.

У нас попереду ще два домашні матчі, в яких треба добитися гарного результату, оскільки остання гра в Мадриді буде дуже важкою. Ми хотіли б залишитися в Лізі чемпіонів, оскільки це особливий турнір.

Якщо відіграємо бездоганно вдома, то чому б і ні? У будь-якому разі цього буде вистачить для виходу в Лігу Європи. Але ми повинні бути реалістами. Три поразки в трьох матчах говорять самі за себе", - цитує Фернандеса championat.ru з посиланнями на офіційний сайт УЄФА.