Алієв отримав червону картку в матчі за дубль "Локомотива"

Сергей Шемшученко — 2 березня 2011, 18:00

Український півзахисник московського "Локомотива" Олександр Алієв , який не поїхав з першою командою на заключний міжсезонний збір через проблеми зі спиною, 2 березня взяв участь в матчі молодіжної команди "Локо" проти учалінського "Горняка".

На самому початку цієї зустрічі український хавбек посварився з футболістом башкирської команди. Щоб не дати розгорітися пристрастям суддя вирішив, що обидва гравці повинні залишити поле. Щоправда, з правом заміни повернутися в гру в другому таймі.

У підсумку, Алієв відпрацював усі 45 хвилин другого тайму, взяв участь у кількох єдиноборствах, хоча не виглядав абсолютно здоровим.

Сама ж зустріч закінчилася поразкою "Локомотива" - 0:1, повідомляє "Советский спорт".