Анчелотті: Відігратися буде складно, але ми спробуємо

Сергей Шемшученко — 7 квітня 2011, 08:42

Головний тренер "Челсі" Карло Анчелотті після поразки від "МЮ" (0:1) в першому матчі 1/4 фінали Ліги чемпіонів сказав, що у його підопічних є шанси на вихід у півфінал.

"Відігратися буде складно, але ми спробуємо. Очевидно, що перемогти на "Олд Траффорд" буде дуже складно. Граючи проти "МЮ", складно розраховувати на велику кількість гольових моментів. Але все таки у нас були можливості забити, тому з нетерпінням чекаємо матчу-відповідь, де у нас будуть ще 90 хвилин.

В цілому сьогодні ми зіграли добре, хоча не на 100% своїх можливостей. Що стосується арбітра, то, зрозуміло, не кожен поставить пенальті на останній хвилині гри. Я розчарований, але це не має значення. Цей результат вже в історії", - цитує тренера sportbox.ru з посиланням на офіційний сайт "синіх".