Найкращим бомбардиром Кубка України став аматор

Сергей Шемшученко — 26 травня 2011, 14:03

Найрезультативнішим гравцем ювілейного 20-го розіграшу Кубка України став футболіст-аматор, 27-річний Андрій Олійник з яремчанських "Карпат".

Точніше сказати, колишній гравець колишньої команди "Карпати" Яремче, адже наприкінці 2010 року її було розформовано.

Нагадаємо, яремчанці потрапили до числа учасників змагань як переможці аматорського кубку країни. У першому раунді турніру "Карпати" обіграли рівненський "Верес" (3:0), у другому - МФК "Миколаїв" (1:0), а в 1/16 фіналу - поступилися луцькій "Волині" (4:5). Олійник відзначився дублем у матчі з "Вересом" і хет-триком - у поєдинку з "Волинню".

Перевершити досягнення вихованця коломийського футболу так ніхто і не зумів. Найближче до Олійника підібрався "гірник" Луїс Адріано. Гол у фінальній зустрічі з "Динамо" був для нього четвертим у турнірі.

Щодо Андрія Олійника, то нині він виступає у чемпіонаті Івано-Франківщини за ФК "Гвіздець" (Коломийський р-н). У міжсезоння нападник мав намір перейти у першоліговий "Енергетик" з Бурштина, але заявити його не вдалося з тієї причини, що він вичерпав ліміт переходів на сезон, пише ua-football.com.

Найкращі бомбардири Кубка України 2010-11 рр.