Чеботаріу: Я розчарований таким результатом у Полтаві

Сергей Шемшученко — 19 серпня 2011, 00:26

Головний тренер бухарестського "Динамо" Лівіу Чеботаріу залишився розчарований результатом першого матчу плей-офф Ліги Європи з "Ворсклою" (1:2).

"Я розчарований таким результатом. Усе вирішилося в останні хвилини. Я хотів би привітати "Ворсклу" з перемогою. Ми створили багато моментів, щоб забити, але ми не реалізували їх. Тому у кінці матчу такий результат і виявився.

Результат міг би бути іншим, особливо після першого тайму. У нас було багато моментів в першому таймі.

В цілому матч вийшов дуже хорошим. Але залишається ще гра у Бухаресті. і нам досить буде забити один м'яч, щоб пройти далі. Ми зіткнулися з хорошою командою. Я сподіваюся, що у Бухаресті порядок речей буде іншим", - цитує тренера офіційний сайт "Ворскли".