Кучук: Вирішальним моментом стало призначення пенальті в наші ворота і вилучення гравця

Сергей Шемшученко — 28 серпня 2011, 09:20

Ключовими моментами у матчі 8 туру чемпіонату України "Арсенал" - "Таврія" (2:3) стало вилучення гравця та призначений пенальті у ворота столичної команди.

Про це після гри заявив головний тренер "Арсенала" Леонід Кучук.

"З нашого боку був дуже важкий матч. Суперник нав'язав нам боротьбу на нашій половині поля, де усі порушення і штрафні були спрямовані на наші ворота. Ми грали ривками, цілісної гри не було: то перехоплювали ініціативу, то черговий свисток і гра зупинялася.

Після зроблених замін і деяких перестановок ми перехопили ініціативу, хоча матч і складався украй невдало. Самі собі забили, а потім на перших хвилинах другого тайму пропустили другий гол. Але футбол і хороший тим, що гра триває від першої і до останньої секунди. Вважаю, що ця гра могла завершитися і по іншому, але вирішальним моментом стало призначення пенальті в наші ворота і вилучення гравця", - цитує Кучука ua-football.com.