"Панатінаїкос" жорстоко покарали за безлади на матчі з "Олімпіакосом"

Сергей Шемшученко — 23 березня 2012, 18:32

Грецький футбольний клуб "Панатінаїкос" заплатить великий штраф і позбудеться очок за безлади 18 березня на дербі з "Олімпіакосом".

Близько 20 поліцейських постраждали, десятки людей були затримані у минулу неділю під час матчу одвічних футбольних суперників, на який були допущені тільки вболівальники "Панатінаїкоса".

Зіткнення з поліцією відбувалися до матчу, у перерві та після того, як зустріч була перервана на 82-й хвилині за рахунку 0:1 на користь "Олімпіакоса".

Клубу зараховано поразку з рахунком 0:3, він також покараний зняттям 3 очок у таблиці поточного сезону та 2 очок - у наступному чемпіонаті.

Окрім того, "Панатінаїкос" гратиме 4 матчі без глядачів, і на нього буде накладено штраф у розмірі 252,5 тисячі євро.

Зняття очок за п'ять турів до фінішу першості збільшує відрив "Олімпіакоса" до 10 очок і практично позбавляє "Панатінаїкос" шансів на чемпіонство, пише eurosport.ru.