"Олександрія" розгромила збірну потенційних новачків

Сергей Шемшученко — 18 червня 2012, 13:25

16 червня ПФК "Олександрія" провів свій перший спаринг у межах підготовки до першості України з футболу.

Суперниками головної команди була збірна потенційних новачків, пише офіціний сайт клубу.

У першому таймі за "Олександрію" вийшли на поле гравці, які перебувають на перегляді та ті, що мають контракти.

Гра проходила в основному в центрі поля без небезпечних моментів біля воріт обох команд. Лише під завісу першого тайму В. Шевченко відкрив рахунок у матчі, обігравши захисників та пробивши у дальній кут воріт - 1:0.

У другому таймі Купцов зробив багато замін, в основному випускаючи на поле гравців з молодіжного складу та гравців, що знаходяться на перегляді.

У середині другого тайму В. Шевченко після подачі з лівого флангу оформив дубль. Остаточний рахунок встановив А. Гаркуша, який відзначився після навісу О. Антонова.

Наступний контрольний матч команда проведе 19 червня у Дніпропетровську з "Дніпром".