Збірна України (U-20) розгромила команду Туреччини

Сергей Шемшученко — 11 вересня 2012, 11:09

10-го вересня молодіжна збірна України гравців віком до двадцяти років знову перемогла своїх турецьких однолітків.

Цього разу підопічні Геннадія Литовченка виглядали більш переконливо, ніж у суботу, що вилилось у п’ять сухих м’ячів у ворота турецького голкіпера, пише ФФУ.

Ще до перерви українці, завдяки голами Бориса Тащі ("Чорноморець") та Руслана Бабенка ("Дніпро"), вигравали 2:0. Підопічні Учара Файяза у першому таймі також мали дві нагоди забити бодай м’яч у ворота "жовто-синіх", проте їм не вистачило влучності.

Після перерви українці не знизили обертів і змогли ще тричі вразити ворота суперників: дублем відзначився нападник київського "Динамо" Віталій Буяльський, ще один м’яч на рахунку Андрія Цурікова ("Металург" З).

Таким чином, фінальний свисток арбітра матчу Миколи Кривоносова зафіксував переконливу перемогу українців з рахунком 5:0.