Юнацька збірна України (U-17) турнір у Білорусі почала з перемоги

Сергей Шемшученко — 21 січня 2013, 13:21

У понеділок, 21 січня, юнацька збірна U-17 здобула свою першу перемогу на Міжнародному турнірі на призи Білоруської федерації футболу.

Українські юнаки здолали своїх однолітків з Молдови з рахунком 6:0, пише прес-служба Федерації футболу України.

У першій половині гри українські футболісти забили два м’ячі. На 17-ій хвилині відзначився Денис Арендарук з донецького "Шахтаря", а на 21-ій - його одноклубник Бека Вачіберадзе.

Після перерви українці лише нарощували перевагу. Спочатку дубль оформив "гірник" Віктор Коваленко (56-а та 62-а хвилини), а потім відзначалися київський "динамівець" Павло Оріховський та ще один представник "Шахтаря" Артем Меркушев.

Вже 22 січня відбудеться другий матч у групі "В": Україна протистоятиме Латвії. 24-го січня українські юнаки зустрінуться з росіянами.