У чвертьфіналі "Кубанської весни" молодіжна збірна України зіграє з командою КНДР

Сергей Шемшученко — 11 березня 2013, 20:15

У вівторок, 12 березня, о 14:00 молодіжна жіноча збірна України у чвертьфіналі міжнародного турніру "Кубанська весна" зіграє з командою КНДР.

Наша збірна виступала у групі С, де її суперниками були команди Румунії, Естонії й Азербайджану, пише прес-служба ФФУ.

За підсумками групового етапу, здобувши три перемоги, українська "молодіжка" посіла перше місце у своєму квартеті.

Збірна КНДР, потрапивши до однієї групи з командами Краснодарського краю, Молдови й Ірану, фінішувала другою.

Боротьба за перше місце квартеті А була досить серйозною. Іран та КНДР здобули по дві перемоги у стартових матчах, тож доля першого місця вирішувалась в очній зустрічі команд. Матч, у якому було зафіксовано рекордну кількість голів на турнірі, закінчився перемогою Ірану з рахунком 4:3.